Високо, високо, високо!
Отношенията ми с черната топка, която вече се казва Макс, достигнаха нови висоти.
Малкият досадник се чувства в моята къща като у дома си.
Непрекъснато подтичва след мен – не мога да се усамотя дори там, където и кралицата ходи сама! (То на кралицата и никой не й яде пясъка от котешката тоалетна, ама хайде да не си отварям устата за това…)
Затова пък аз реших да се държа у дома си като висок гост. Дори ми качиха нависоко храната, за да не я омита черният ненаситник с бездънна паст.
Докато Макс се търкаля по пода, аз се разхождам по мебелите, по пердетата, по библиотеката.
И гледам лабрадора от тавана – много отвисоко и много властно!
Сигурно това имат предвид, когато говорят за високите етажи на властта…
бутон за споделяне в социални мрежи
Хихи, така е. Има ли кученце вкъщи, котката се преселва на “горния етаж”. Поне за няколко месеца. А това за яденето на пясъка, ми навява такива спомени, че ми причернява просто…Да са ти живи и здрави!
Грималкин и преди си обичаше да се извисява. Но като нямаше с кого да се сравнява, не знаеше колко е високопоставена! 😉
А някои се разхождат по перваза на терасата
Не става, терасата в момента е запазена (и мокро маркирана!) от лабрадора, а пък аз не искам да си цапам лапките!
Гри, мила моя, напълно те разбирам, защото и аз изживях твоите несгоди. За разлика от при теб при мен нашествието беше замалко. Твоята слугиня /Марианка/ ще овладее нещата и ще станете приятели с досадника. Mi konprenas vin bone.
Стига бе! И теб ли са те дърпали за опашката??? А Мариана (която е домашен любимец, а не слугиня, понеже не й плащам ;-)) овладя положението за около 24 часа. Да му мисли домашният любимец Ани!
Svejo: Знаете ли, че блогът на Гри ще се представя в неделя. Елате и защитете честта на мустакатата мацка! 😀
Вижте подробнистите тук:
http://svejo.net/story/local-news/727187-prezentirai-trudno-izlagaciq-v-nedelq-grimalkin
и тук:
http://svejo.net/story/local-news/727161-zashto-i-e-na-qka-macka-lichen-blog-